Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: pon lip 14, 2021 7:11 am.

Dicta WEB SHOP
Mami
PS NATO Remeni

Odgovori  [ 135 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Hamilton 
Autor/ica Poruka

Post Hamilton
hamilton khaki pilot 46mm

slika

sub lip 09, 2012 8:35 pm

Post Re: Hamilton
:think

sub lip 09, 2012 9:29 pm

ne znam u čemu je stvar al meni lijepo izgleda, viđao ih po watchreconu za 500tinjak $

sub lip 09, 2012 9:31 pm

:think

sub lip 09, 2012 9:39 pm

:any

ned lip 10, 2012 8:16 am
Moderator

A možda im se jednostavno ne sviđa broj 50 :biggrin

ned lip 10, 2012 8:22 am

crash je napisao/la:
A možda im se jednostavno ne sviđa broj 50 :biggrin

hahhah... :rofl_min ocito nisu imali vise nola...

ned lip 10, 2012 8:38 am

hahaha,da vidio sam tu pricu na WUS-u,za nevjerovati....

ned lip 10, 2012 10:16 am

mada me i ne cudi,jer je moje misljenje o hamiltonu takvo da ga vise nikada nebi kupio(znam da ce biti napada od ljubitelja marke)ali neznajuci nista o tom brandu ,a ponukan pricama o kvaliteti i odlicnom odnosu kvalitete i cijene, zelio sam i kupio sigurno jedno 5 komada i sa svakim sa bio vise nego razocaran,od bezidejnog i bezlicnog dizajna(ajde to je subjektivno),loseg kvaliteta kucista,uzasnih koznih remena koji su se raspali nakon dva mjeseca,osim na jednom na svima kazeljke nisu bile centrirane,sve u svemu neocekivano od sata koji kosta vise od 1000eura.
danas od tih jeftinijih satova za svaki dan uvijek bi izabrao tissota(nije reklama onoga u oglasniku jer ga upravo povlacim iz prodaje),certinu a o glycinu da ne pricam uopce.kada gledam ovog tissota prs516 auto chrono ,cijene slicne kao i svaki hamilton sa etom 7750,izgleda mi kao da gledam duplo skuplji sat,od obrade i kvalitete kucista,sve kazaljke centrirane u milimetar,remena koji je nakon godine i pol i dalje kao nov,pa cak i same ete 7750 koja je dosta tocnija i puno tisa i ugladjenija nego u hamiltonu(tu neznam o cemu se radi ali ovdje isti mehanizam radi puno mirnije i tise i iako postoji i dalje karakteristican osjecaj kod navijanja nema osjecaja kao da ce se cijeli sat raspasti i da vam sat cuju za susjednim stolom,recimo ovdje radi isto kao i u longinesu hydroconquestu chrono ,osjete se vibracije i zvuk ali puno tise i laganije kada je na ruci.

eto to je moje misljenje o ovom brandu i ja sam sigurno sa njim zavrsio pricu,i uvijek bih za te novce izabrao nesto drugo.

ned lip 10, 2012 10:46 am

Ja sam sa svojim Hamiltonom prezadovoljan. Ima recimo to tako jedinstven dizajn, remen je od kaucuka odlicne kvalitete, izrada kucista mi se cini puno bolja nego na Tissotu (istina duplo jeftinijiem) i mozda malo ispod Longinesa kojega sam imao. Na mehanizam i kazaljke nemam nikakve zamjerke.

Sent from my Motorola Defy using Tapatalk

ned lip 10, 2012 11:50 am

eto mozda ja nisam imao srece sa svojima.
doduse sve sam imao sa etom 7750,i kazaljke nisu bile centrirane osim na jednom,kucista lose kvalitete,sto se tice remena ja sam govorio o koznom,a i gumeni na frogmanu je vec davao znakove da nije daleko od pucanja a nosen je nepuno i u moru bio par puta.
kucista na mojima su bila jako lose kvalitete,na jednom sam vec pod garancijom imao problema sa krunicom na navoj.
ponovno govorim mozda nisam imao srece ,ali malo mi je cudno da sam na svih 5 imao barem jednu zamjerku,a sve su bili vrlo novi satovi.
sve su to sitnice vise manje ,koje se srede(osim po meni losih kucista)ne skupo,ali je malo razocaravajuce za sat te cijene(jer 10 tak tisuca kn nije malo za hamilton)

sto se tice tissota ovaj koji usporedjujes(cini mi se da imas prc200)je sat koji se nemoze usporedjivati sa satovima od 1000 i vise eura,tako da ta usporedba nema smisla.

ned lip 10, 2012 12:14 pm

ja neznam dovoljno da bih donio neku konacnu prosudbu brand vs brand,niti to ne pokusavam,i samo sam iznio svoje iskustvo usporedjujuci satove slicne cijene a koje sam imao,o onima koje nisam imao nemogu komentirati ,i vjerujem i dalje da su ljudi vecinom zadovoljni sa hamiltonom ,jer zasto bi ga hvalili na sva zvona?
hamiltonu sam pet puta dao sansu i pet puta nisam bio zadovoljan,i dzabe meni tisuce hvalospjeva i pozitivnih komentara na hamilton po internetu,ja mu sestu sansu za svoje pare nedam,pa tko god da ga hvalio.

ned lip 10, 2012 1:17 pm

Istina imam prc 200, ali isto tako je hamilton od 5000 kn. Sa kucistima je imao problema i Tissot, npr. Seastar 1000 kojem se ljusti boja sa lunete, odlaze navoji za sarafice na poklopcu. Za cca 1000 eura ako bi uzimao novo uzeo bih Longinesa. Onaj koji sam kupio od tebe mi je bio super, jedina zamjerka bi mu bila premala krunica za rucno navijanje, ali to je vec dizajn.

ned lip 10, 2012 1:18 pm

Zero Cool je napisao/la:
Istina imam prc 200, ali isto tako je hamilton od 5000 kn. Sa kucistima je imao problema i Tissot, npr. Seastar 1000 kojem se ljusti boja sa lunete, odlaze navoji za sarafice na poklopcu. Za cca 1000 eura ako bi uzimao novo uzeo bih Longinesa. Onaj koji sam kupio od tebe mi je bio super, jedina zamjerka bi mu bila premala krunica za rucno navijanje, ali to je vec dizajn.

slazem se s tobom potpuno,i za mene je longines za oba branda avion,ali longines vise manje pocinje od cijene gdje su od hamiltona i tissota top modeli,pa opet mislim da nije fer usporedba potpuno.
taj tissot seastar je istina imao problema sa bojom na luneti, ali on je kosta 500eura kod nas ,ne tisucu ili tisucu i pol,pa opet bih mu radi svega sto nudi za 500eura i tu boju nakon par godina oprostio,i boja na luneti nije boljka tissota vec vise manje svih farbanih luneta ili brojeva na luneti.
ja sam imao tag heuera gdje su se brojevi poceli brisati nakon dva,tri mjeseca.
ja niti nepokusavam reci da je bolji tissot,ponavljam,nisam dovoljni znalac da bih se takvu izjavu usudio uopce dati,jednostavno imao sam puno boljih modela od tissota i problema nikakvih,a sa hamiltonom nisam imao srece,i jasno je da ga iz svog iskustva nemogu hvaliti.

nema veze sa temom ali mislim da ce dosta vlasnika seastara zanimati,kad si ga vec spomenuo,neki dan su mi u marli servisu rekli da se i za seastar dobije gotovi bazel i da popravak kosta 200tinjak kn,da nema potrebe mijenjati cijelu lunetu,pa ako dobro kazu a znam da ih ima puno oguljenih,mislim da je dosta zanimljiva informacija.

ned lip 10, 2012 1:36 pm

Ja imam Hamiltona i mogu reći samo riječi hvale kazaljke su savršeno centirane, odlično leži na ruci, završna obrada je super ako gledate moje slike na temi "što se danas nosi" uvjerit ćete se i sami.

A što se tiče navijanja pa 7750 je poznat po tome da se čuje na zglobu dok se navija baš se osjeti lagana vibracija.
Mislim da je to skroz dobar sat za sve prilike, jedini koji mi je onako robusniji i kojeg želim nakon Hamiltona je Oris.

ned lip 17, 2012 10:03 pm

Meštar je napisao/la:
Ja imam Hamiltona i mogu reći samo riječi hvale kazaljke su savršeno centirane, odlično leži na ruci, završna obrada je super ako gledate moje slike na temi "što se danas nosi" uvjerit ćete se i sami.

A što se tiče navijanja pa 7750 je poznat po tome da se čuje na zglobu dok se navija baš se osjeti lagana vibracija.
Mislim da je to skroz dobar sat za sve prilike, jedini koji mi je onako robusniji i kojeg želim nakon Hamiltona je Oris.

pa dobro ,ja sam rekao svoje iskustvo sa hamltonom i svakako sam ostavio opciju da jednostavno nisam imao srece s njima,meni je drago da si ti svojim zadovoljan i da je sve super.

ja znam kako se 7750 cuje i osjeti jer sam imao dosta satova sa tom etom,samo kazem da nekako finije i mirnije radi u nekim satovima nego u hamiltonu(to sam vise rekao kao pitanje,jer sam upravo rekao da neznam o cemu bi se tu moglo raditi)

uzivaj u svom hamiltonu i sto prije kupi orisa jedinog kojeg toliko zelis,a uparavo radi svih pozitivnih komentara poput tvog ja sam mozda previse ocekivao od hamiltona.

ned lip 17, 2012 10:12 pm

Pa ne prodajem ja Hmilotna radi greške i slično...
Hamilton je dobar sat a ti si bio loše sreće kad si kupovao...Al nisam ti uopće previše uveličao Hamiltona nego kažem kako je..ovaj moj je ispoliran super, ručka super lipo kucka klizi...

ned lip 17, 2012 10:22 pm

Meštar je napisao/la:
Pa ne prodajem ja Hmilotna radi greške i slično...
Hamilton je dobar sat a ti si bio loše sreće kad si kupovao...Al nisam ti uopće previše uveličao Hamiltona nego kažem kako je..ovaj moj je ispoliran super, ručka super lipo kucka klizi...

ma ne ,nisi me shvatio,ni nisam htio reci da ga prodajes radi neke greske,nego da uzivas u svom kada ti je tako lijepo sjeo i da mi je drago cuti da si zadovoljan svojim.
i da se oni koju su od mene kupili sada ne prestrase ako citaju ,iako mislim da sam samo jednog prodao na PS,ja sam na svojima otklonio greske koje sam vidio,neke o svom trosku a neke pod garancijom.
i nisi ga samo ti nahvalio,nego cesto cujem sve najljepse o hamiltonu,pa sam mozda bas zbog toga jos vise razocaran sa svojima.

eto,ja sam i rekao da je meni kao nestrucnjaku tesko dati neku realnu i mjerodavnu ocjenu branda,jedino sam na svojima imao nekoliko "sitnica" zbog kojih sam se dosta ohladio od hamiltona,a opet tjesi me kada vidim da i ima ovih sto su imali jos manje srece od mene,pa dobili i dvije 55-ice na ciferu.

pon lip 18, 2012 3:04 pm

Sta kazete na novi model?

slika

41mm. AR-coated sapphire crystal, water resistant to 100 meters.

Movement is the Swiss automatic, exclusive to Hamilton, caliber H31, in bi-compax configuration, with 27 jewels, 28,800 vph and a power reserve of 60 hours.

Dials can be had in black or ivory. It is available on a steel bracelet, black leather strap or a khaki textile strap.

MSRP is $1,845.

pon lis 07, 2013 10:45 pm

Cal. H31 samo za Hamilton?!
27 jewels + još ......?! E to mi zvuči primamljivo.
Kada na brojčaniku nebi bile karakteristične
Hamilton brojke i oznaka brenda ,rekao bih da se radi o.....
pojma nemam čemu. Ali,upravo ti markeri su detaljčići
koji daju prepoznatljivost satu. SAMO zbog toga ovaj model mi
je prekrasan.

Ipak,kada bih imao u džepu 1800$ koliko košta spomenuti
Hami,kupio bih Longines-a chrono,pa makar rabljenog .
Bez razmišljanja.

pon lis 07, 2013 11:45 pm
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 135 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: