Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: sub sij 16, 2021 3:50 am.

Dicta WEB SHOP
Mami
PS NATO Remeni

Odgovori  [ 6652 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Sljedeća
Rolex 
Autor/ica Poruka

Post Rolex
Takvo ja imam iskustvo sa Malalanom u LJ.
Uletio nenajavljeno u podrapanoj trenirci, onak Dubrava style. Došao do mene g. Malalan, sjeli smo za stol, objasnio mu problem, sat je odmah odnio do servisera da provjeri o čemu se radi. Iznimno ljubazni, kako je i bilo za očekivati za ovakav dućan. Wiederkommen.

ned stu 15, 2020 9:57 pm

Post Re: Rolex
Malalan u ZG je isto bio iznimno fin, a kupio kod njega samo Breitling gumu i odnio Breitling na garantni servis da ga uštimaju u COSC.

ned stu 15, 2020 10:01 pm

m_cukman je napisao/la:
Trgovci kod nas to i ne kuze bas, tek kad izvadis lovu na stol postanes im zanimljiv...

Sent from my iPhone using Tapatalk
I stand corrected.

S Malalanom dosad jako dobra iskustva, a kupovao sam satove, djelove i znao sam banut iz dosade.

Sent from my iPhone using Tapatalk

pon stu 16, 2020 12:09 am
Profil Web stranica

Da se razumijemo, nemam ništa protiv Mamića niti na bilo kakav način želim obezvrijediti njegov dosada profesionalni odnos prema meni.
Osobno bih radije kupio kod njega nego bilo gdje drugo.
Samo me zanimalo iskustvo u zadnje vrijeme ako ste ga imali.
Koliko sam shvatio zavisi sve o politici AD o budućim poslovnim odnosima sa potencijalnim klijentima.
Možda se žele riješiti sve nedoumice vezano za flipanje satova, a ima ih prilično...nažalost.
Ako je to slučaj onda će biti teže doći do sata što zahtjeva više vremena, neizvjesnosti i nervoze.
Iako ni to ne može spriječiti flipanje na kraju svega.

pon stu 16, 2020 11:38 am

Post Rolex
allcore je napisao/la:
Da se razumijemo, nemam ništa protiv Mamića niti na bilo kakav način želim obezvrijediti njegov dosada profesionalni odnos prema meni.
Osobno bih radije kupio kod njega nego bilo gdje drugo.
Samo me zanimalo iskustvo u zadnje vrijeme ako ste ga imali.
Koliko sam shvatio zavisi sve o politici AD o budućim poslovnim odnosima sa potencijalnim klijentima.
Možda se žele riješiti sve nedoumice vezano za flipanje satova, a ima ih prilično...nažalost.
Ako je to slučaj onda će biti teže doći do sata što zahtjeva više vremena, neizvjesnosti i nervoze.
Iako ni to ne može spriječiti flipanje na kraju svega.
Ja sam osobno bio jednom unutra i ne mogu reći da su išta eksplicitno loše napravili. Štoviše gospođa je bila iznimno profesionalna i educirana o tematici. Ali osjećao sam se loše, ko da sam ih zasmetao što sam došao upitat i isprobat sat koji hoću kupiti. Ne znam, malo mi je to cijelo iskustvo bilo snobby. Kao ako nisi došao u skupom odijelu i cipelama čiji odsjaj spaljuje retine odma nisi vrijedan da kupis njihov magičan sat. Kažem, nije to ništa eksplicitno bilo rečeno ali sam se tak osjećao.
Isto tako su me htjeli zapisat na listu interesa, pa su mi rekli da pošaljem mail i da će se javit kroz tjedan dana. I onda mi poslali nakon mjesec i nešto odgovor na taj mail da sam zapisan.
Lijepše iskustvo imam kad kupujem sir i vrhnje na placu nego kod kupnje luksuznog sata.

Dok je kod Malalana sasvim druga priča. Možeš normalno pričat s ljudima, ful im je drago da te zanima to što nude. Jako su pristupačni i otvoreni s informacijama i sve u svemu se tamo osjećam ful ugodno.
Tak da je moj odabir definitivno Malalan, kupio bi sat kod njih samo da podržim tak dobru atmosferu koju su sagradili.

P.S. Nemam veze ni sa jednim ni sa drugim, i ovo je ful limitirano iskustvo od osobe koja tek traži kupit svoj prvi mid-range luksuzni sat. Vjerujem da se situacija mijenja kad se gradi neki relationship s njima, no upravo to mi je i malo gadljivo - pravo na dobro iskustvo tek kad se nanjuši lova? No, možda sam u krivu i samo potrefio krivi dan da uletim u butik.

pon stu 16, 2020 12:08 pm

Mislim da kolege mijesaju iskustvo kupnje i dobavljivost modela.
Kao iskustvo kupnje Mamic je vrhunski i zaista skidam kapu. Mnogi bi imali što naučiti od njih i meni su ostavili jako pozitivan dojam.
Vjerojatno ni Malalan ne zaostaje, ali nisam ništa kupio.

Ono što vjerujem da iritira je što je danas nemoguće kupiti maltene bilo koji celicni sport model osim ako:
a) nisi "whale" kupac sa jakim puchase history koji ukljucuje satove djelomicno ili potpuno od plemenitih metala
b) nisi "bitan" toliko da zele da imaš sat (poznate licnosti ili influenseri iz svijeta sporta, biznisa i slicno)
c) nisi fliper koji je flipanjem došao blizu navednog pod "a"

I naravno tu dolaze liste "interesa i čekanja" koje služe samo da lijepo kažu "no soup for you". Ne vidim dok ne presuši "a", "b" ili "c" da će ljudi koji actually žele nositi te satove doći na red što uključuje i mene. Pogotovo danas kada je celicni Rolex par k eura profita samo tako i ne postoji nitko tko ga ne želi, nosio ga ili flipnuo.
Po meni ne isplati se ni trošiti vrijeme na mailove, pozive ili posjete na isprobavanje kad satova nema. Bar ne ove popularnih. Možda koje "ruzno pače" bude, ali novi subovi, gmt, daytone jako teško.

pon stu 16, 2020 12:57 pm

Rješenje
a. kupi Rolex na Chrono24
b. sjedni i plači
c. zajebi Rolex i ne kupi ništa
d. kupi Snoopya i moli da naprave sto manje kom.

pon stu 16, 2020 1:11 pm

TomiTraktor je napisao/la:
Kao iskustvo kupnje Mamic je vrhunski i zaista skidam kapu. Mnogi bi imali što naučiti od njih i meni su ostavili jako pozitivan dojam.

Ono što vjerujem da iritira je što je danas nemoguće kupiti maltene bilo koji celicni sport model osim ako:
a) nisi "whale" kupac sa jakim puchase history koji ukljucuje satove djelomicno ili potpuno od plemenitih metala
b) nisi "bitan" toliko da zele da imaš sat (poznate licnosti ili influenseri iz svijeta sporta, biznisa i slicno)

I naravno tu dolaze liste "interesa i čekanja" koje služe samo da lijepo kažu "no soup for you". Ne vidim dok ne presuši "a", "b" ili "c" da će ljudi koji actually žele nositi te satove doći na red što uključuje i mene. Pogotovo danas kada je celicni Rolex par k eura profita samo tako i ne postoji nitko tko ga ne želi, nosio ga ili flipnuo.
Po meni ne isplati se ni trošiti vrijeme na mailove, pozive ili posjete na isprobavanje kad satova nema. Bar ne ove popularnih. Možda koje "ruzno pače" bude, ali novi subovi, gmt, daytone jako teško.

Istina...nažalost!!

Poslao upit za Batman iliti Batigirl, Malalan odgovorio mailom da nije dostupan ali da posjetim i pogledam druge prikladne modele, od Mamića dobio telefonski poziv, jako ljubazna gospođića, ali otprilike ista priča.
Veliki interes mala proizvodnja, dođite da probate nešto drugo...

Mislim da nije ni njima lako, jer pretpostavljam da im Rolex odredi XY traženih modela uy XY manje popularnih, pa moraju jadni uvaljivati druge dok bi mogli živjeti samo od prodaje prvih...kad bi ih bilo dovoljno.

Bez obzira na sve, only retail je jedina opcija za mene, jer kad počnem gledati polovne cijene, za te svote mi drugi brednovi privuku oko :chuncky :chuncky

pon stu 16, 2020 1:18 pm

TomiTraktor je napisao/la:

Meni osobno nije ni toliko do toga sto nemaju prodat steel modele. Istina da bi volio suba nosit na ruci, ali ako me u startu odbije taj pristup onda se necu vratit ni po DateJust. Mogu oni meni rec da taj model necu dobit ni u snu i ja se necu ljutit, puno mi je draze da budu transparentni i pristupacni nego da uvijek dobijem sto zelim. Satova koje bi volio nosit ima puno više od tog jednog koji mi je u tom trenutku zapeo za oko.

Sad kad sam zainteresiran za model koji je sigurno dostupan već sam odlučio kod koga ću ga kupiti. A malo drugacijim pristupom ne bi ni trazio alternativu jer bi bio očaran inicijalnim iskustvom.

pon stu 16, 2020 2:16 pm

Budimo realni, da svaki AD ima Subova, Gmt-a, Daytona na bacanje, ne bi bili zanimljivi, niti bi bilo potražnje.

Kad nije bilo kvasca, svima je trebao, a 99 posto ljudi ga prije nestašice nikad nije kupilo.

pon stu 16, 2020 3:05 pm

Mada je video već neko vrijeme izašao pokazuje odličnu usporedbu :

phpBB [video]

uto stu 17, 2020 8:46 am

Koja je cijena klasičnog suba kod naših AD-a?

čet pro 03, 2020 9:46 am

No date slika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

čet pro 03, 2020 10:00 am
Admin and Owner

Floki 59.100kn za Submariner i 66.800kn za Submariner Date

čet pro 03, 2020 10:01 am

Dateslika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

čet pro 03, 2020 10:02 am

Nije mi palo na pamet pogledati na sluzbenim stranicama. [emoji2359]

Hvala momci!

čet pro 03, 2020 11:13 am

E sad odi tamo s lovom u ruci i napisi nam svoje impresije [emoji12]

čet pro 03, 2020 1:55 pm

Seiko007 je napisao/la:
Kakav provokator :)

čet pro 03, 2020 2:11 pm

Seiko007 je napisao/la:

:lol: :lol: :lol: :lol:

čet pro 03, 2020 2:19 pm

Seiko007 je napisao/la:
Znam za taj dio, bez brige![emoji23]

čet pro 03, 2020 3:00 pm
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 6652 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: